Oficiální distribuce
Oficiální distribuce
Spoustu věcí skladem
Spoustu věcí skladem
Máme spoustu věcí pro pasivní sítě...
front left (3)
Tip

XGS-PON SFP+ , kompatibilní s EA5800, SC/UPC

S800EXGS01
OptiXaccess  EA5801
Tip

OptiXaccess  EA5801 je kompaktní OLT v 1U boxu. Nabízí několik řešení pro připojení optických vláken do domácností (FTTH), která splňují požadavky na hospodárné a efektivní...

+ další
H90Z11EAGP16
OptiXstar EN8145X6
Tip

XG-PON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xUSB, Wi-Fi6 (802.11ax), SC/UPC

EN8M8145X6G01
EG8010H
Tip

GPON Terminál, 1xGE, SC/APC

EG8M8010HG01
optixstar k562
Tip

Edge ONT, 3xGE, Wi-Fi6 (802.11ax)

K8M562EG09
SmartAX MA5800-X2 Mini OLT
Tip

komplet 2U MA5800-X2 s řídící kartou a AC zdrojem

H90Z5BPSB02AG

TECHNOLOGIE PON

Pasivní optické sítě (Passive Optical NetworkPON) představují jeden z nejvýznamnějších směrů v nasazování optických přístupových sítí. Pasivní proto, že mezi ústřednou poskytovatele internetového připojení a koncovým zákazníkem není nutno používat žádné aktivně napájené síťové prvky.

Významnou výhodou jsou nižší náklady na výstavbu a provoz oproti sítím aktivním. U sítí pasivních dochází jak k úspoře počtu tažených optických vláken (sdílení přenosové šířky jednoho vlákna více účastníky), tak vybavení potřebného pro fungování sítě (zjednodušení síťových prvků v ústředně poskytovatele).

Technologie PON nabízí přístup k pokročilým "triple-play" službám, tedy internetu, televizi a hlasovým službám. Standard pasivní optické sítě GPON umožňuje přenos rychlostí 2,4 /1,25 Gb/s na uživatele s využitím WDM , to umožňuje přenos signálů v jednom vlákně za použití různých vlnových délek. Nové generace NG-PON umožňují 10 Gb/s , 50Gb/s a dokonce 100Gb/s.