OptiXstar S800E

Kód: S800EXGS01
Tip
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

XGS-PON SFP+ , kompatibilní s EA5800, SC/UPC

Detailní informace

Oficiální distribuce
Oficiální distribuce

Detailní popis produktu

Parameters Huawei OptiXstar S800E
Dimensions (H x W x D) 12.6 x 13.6 x 65 mm
Weight (Without Power Adapter) Approximately 27 g
Operating Temperature –40°C to +85°C
Operating Humidity 5–95% RH (non-condensing)
System Power Supply 3.3 V 
UNI GE/2.5 GE/5 GE/10 GE
NNI XGS-PON
Maximum Power
Consumption*
2 W
XGS-PON Port • Port type: SC/APC
• Standard compliance: ITU-T G.9807
• Receiver sensitivity: ≤ –28 dBm
• Overload optical power: ≥ –9 dBm
• TX optical power: 4–9 dBm
• Extinction ratio (ER): ≥ 6 dB
• Transmission rate: RX: 9.953 Gbit/s; TX: 9.953 Gbit/s 
• TX wavelength range: 1260–1280 nm (Center wavelength: 1270 nm)
• RX wavelength range: 1575–1580 nm (Center wavelength: 1577 nm)  

Doplňkové parametry

Kategorie: ONU
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: XGS-PON

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: