OptiXstar EN8245X6s-8N

Kód: H8N8010TSE02
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI
Připravujeme

XGS-PON ONT, 1x2,5GE+3x 1GE, Wi-Fi6 , 1x RJ11, 1x USB, SC/APC

Detailní informace

Oficiální distribuce
Oficiální distribuce

Detailní popis produktu

Parametrs Huawei OptiXstar EN8245X6s-8N
Dimensions 72 mm x 247 mm x 216 mm
Weight 765 g
Operating temperature 0°C to 40°C
Maximum power consumption 24 W
Operating humidity 5% RH to 95% RH (non-condensing)
Power adapter input 100-240 V AC, 50/60 Hz
UNI 1*2,5GE, 3*1GE, 2*POTS, 1*USB
Indicators Power/PON/LOS/10G LAN
XGS-PON port Class N1/N2/E1
Receiver sensitivity: -28 dBm
Wavelengths: US 1260-1280 nm, DS 1575-1580 nm
Wavelength blocking filter (WBF)
Flexible mapping between GEM Port and TCONT
SN/Password/SN+Password/Bi-directional authentication based on OMCI
Upstream and downstream FEC
SR-DBA and NSR-DBA
9.95328 Gbit/s upstream, 9.95328 Gbit/s downstream

  Obsah balení:

  • EN8245X6s-8N
  • Napájecí zdroj
  • UTP 2m Cat5e

Doplňkové parametry

Kategorie: ONT
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: XGS-PON
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: