EchoLife EG8247H5

Kód: EG8M8247H5G02
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI
Na objednávku

GPON ONT, 4xGE, 2xRJ11, 1xCATV, 1xUSB, Wi-Fi 4 (802.11n), SC/APC  

Detailní informace

Oficiální distribuce
Oficiální distribuce

Detailní popis produktu

Parametrs EchoLife EG8247H5
Type Routing
Dimensions (H x W x D) 199 mm x 135 mm x 30 mm (without antenna and pads)
Operating Temperature 0°C to 40°C
Operating Humidity 5% RH to 95% RH (non-condensing)
Power Adapter Input 100V to 240V AC, 50 Hz/60 Hz
System Power Supply 11V to 14V DC, 1A
Network-Side Ports GPON
User-Side Ports 2 POTS + 4 GE + CATV + 2.4G Wi-Fi + 1 USB
Indicators POWER, PON, LOS, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, TEL, USB, WLAN, and WPS

 

Obsah balení:

  • EG8247H5
  • Napájecí zdroj 
  • UTP 2m Cat5e

Doplňkové parametry

Kategorie: ONT
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: GPON
Wi-Fi: Wi-Fi 4 (801.11n)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: